Plac Trzech Krzyży. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6799-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,4 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Warszawa to miasto, w którym historia spotyka się z nowoczesnością. Nawet zwykły spacer po stolicy może przynieść wiele niespodzianek. Warto, przemieszczając się poszczególnymi ulicami wiedzieć, gdzie zmierzamy i na co możemy trafić. Niemal każda arteria doprowadzi nas do jakiegoś ciekawego zakątka, a niektóre z nich obfitują w niezwykłe budowle i elementy silnie związane z historią miasta. Odcinki na temat takich miejsc składają się na serię „Szlakiem warszawskich zabytków”. Jednym z tytułów cyklu mini-przewodników wersji audio jest Plac Trzech Krzyży. Licencjonowana, doświadczona przewodniczka opowiada o tym miejscu w ciągu kilkuminutowego wykładu. Poznamy jego historię, dowiemy się, co przy placu znajduje się współcześnie i na co zwrócić szczególną uwage, rozglądając się wokół. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś interesującego o miejscach, które chcą odwiedzić lub dla tych, którzy lubią korzystać z rzetelnej wiedzy, ale odwiedzają Warszawę samotnie i nie mogą pozwolić sobie na zwiedzanie z profesjonalnym przewodnikiem. Wersja audio cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” dostępna jest w wykonaniu Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY