Plac Zamkowy. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6764-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,1 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Chcąc zwiedzać Warszawę na własną rękę, warto skorzystać z wiedzy eksperta. Doświadczona przewodniczka Ewa Chęć przygotowała kilkadziesiąt kilkuminutowych nagrań, które osobom odwiedzającym stolicę pomogą zaplanować wycieczkę, zdecydować, które miejsca zobaczyć i jak ułożyć trasę, aby wizyta była atrakcyjna dla wszystkich uczestników zwiedzania. Podział na poszczególne rozdziały umożliwia skomponowanie trasy wedle własnych predyspozycji, bez względu na czas, jakim dysponujemy. To jeden z najbardziej aktualnych przewodników. Jego nowoczesna forma umożliwia korzystanie z niego nawet w trakcie zwiedzania, a zwarte treści pozwalają na pozyskanie najciekawszych informacji bez zbędnych, długotrwałych wykładów. Oprócz tak zwanych obowiązkowych pozycji, jak choćby niniejszy tom dotyczący Placu Zamkowego, znajdziemy w cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” również propozycje odwiedzenia miejsc nowych na mapie stolicy. Plac Zamkowy wraz ze swoją architekturą i historią to miejsce warte odwiedzenia, o czym przekonują autorka serii – Ewa Chęć i znakomity lektor – Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY