Plac Zbawiciela. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6798-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,2 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Miejsce rozpoznawalne, charakterystyczne, znane z serwisów informacyjnych i seriali telewizyjnych. Plac Zbawiciela jest równie chętnie odwiedzany przez warszawiaków, jak i przez przyjezdnych, odwiedzających stolicę. Mnóstwo tu kawiarni, restauracji, miejsc, gdzie można świetnie zjeść i nieco odpocząć podczas spaceru ulicami stolicy. Ewa Chęć postanowiła omówić historię i zabudowę Placu Zbawiciela w swoim cyklu przewodników audio „Szlakiem warszawskich zabytków”. To nowoczesna, bardzo wygodna forma zdobywania informacji zarówno na etapie planowania wycieczki, jak i podczas samej podróży. Dzięki krótkim, rzetelnie przygotowanym odcinkom sami możemy zdecydować, jaka trasa odpowiada nam najbardziej. To również ogromny wybór miejsc o różnym charakterze. Słuchacze mogą podziwiać budowle, otwarte przestrzenie lub – jeśli wolą – zajrzeć do kościołów, muzeów i gmachów użyteczności publicznej. Plac Zbawiciela z pewnością pojawi się na trasie wielu turystów, którzy chcieliby poznać oblicze nowoczesnej, lecz osadzonej w historii Warszawy. Wszystkie odcinki w wersji audio dostępne są w interpretacji Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY