Podzamcze. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Podzamcze. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6771-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,3 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Na zobaczenie wszystkich wartych poznania miejsc w stolicy zabrakłoby chyba nawet i miesiąca. Piękne miasto łączy w sobie historię i nowoczesność, co doskonale widać już na pierwszy rzut oka na listę turystycznych atrakcji Warszawy. Dla tych, którzy nie chcą decydować w ciemno lub mają mniej czasu na zwiedzanie niżby chcieli, przygotowano świetną serię audiobooków zatytułowaną „szlakiem warszawskich zabytków”. Ewa Chęć, doświadczona przewodniczka opracowała poszczególne odcinki. Każdy z nich to osobne miejsce. W cyklu znalazła się również opowieść o Podzamczu. Dzięki tej nowoczesnej formie, zwartym, ale rzetelnie opracowanym materiałom możemy nie tylko z wyprzedzeniem zaplanować trasę zwiedzania. Nagrania mogą nam towarzyszyć również w trakcie spacerów lub stać się pomocnikiem, gdy zechcemy oprowadzić po Warszawie grupę przyjaciół. Polecamy, oprócz Podzamcza, także odcinki dotyczące historii Zamku Królewskiego, warszawskiej architektury, Pałacu Prezydenckiego, ulicy Marszałkowskiej. Wszystkie odcinki serii „Szlakiem warszawskich zabytków” nagrano w wykonaniu Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY