Polskie morderczynie - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
37,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
733 MB
Czas:
13 godz. 21 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Słuchając, zadasz sobie to pytanie: skąd w kobietach tyle agresji Opowieść ma charakter dokumentalny - wszystkie informacje są prawdziwe. Kolejne rozdziały powstawały na podstawie akt spraw sądowych. Kobiety - delikatne, subtelne, a przecież agresywne i pozbawione skrupułów. Dlaczego zabiły? Wina nie zawsze jest oczywista i jednostronna, czasem bywa wynikiem splotu sytuacji, w których dłużej nie można tkwić, trzeba je przeciąć, zniszczyć… Morderczynie pochodzą z różnych domów, zabiły z różnych motywów, mają odmienne osobowości, wiek i wygląd zewnętrzny. Polska mistrzyni kryminałów próbuje znaleźć odpowiedź na wcale niełatwe pytanie: dlaczego? Jak to możliwe, że kobiety te wzięły udział lub same zaplanowały z premedytacją, szczegółowo, brutalne morderstwa. W wywiadach autorka usiłuje ukazać ich prawdziwe oblicza. Nie szuka usprawiedliwienia, nie tłumaczy, niczego nie wyjaśnia, słuchaczowi pozostawiając osąd. Morderczynie mówią o różnych aspektach swojego życia: miłości, macierzyństwie, pieniądzach, marzeniach, śmierci... Kobiecy głos relacjonuje całą treść bez emocji, rzetelnie. Wstrząsająco. Prawdziwie.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY