Pomnik Bohaterów Getta. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,8 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. W Warszawie wiele jest miejsc związanych z historią, o której warto pamiętać. Ewa Chęć opracowała znakomitą serię przewodnikach po tych punktach stolicy, które wpisują się w tę myśl. Oprócz malowniczych parków, pełnych dostojności kościołów i wspaniałych budynków, autorka opisała również w cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” między innymi Pomnik Bohaterów Getta – postument, który upamiętnia bolesne chwile stolicy z okresu II wojny światowej. Warto zatrzymać się tu na chwilę, pokazać ten pomnik dzieciom. Doświadczona przewodniczka opowiada o pomniku, jego twórcach i wydarzeniach, które upamiętnia. To bardzo ważne miejsce, które odwiedzają liczne wycieczki, ale które warto także kontemplować kameralnie, w towarzystwie najbliższych lub w trakcie samotnego spaceru po Warszawie. Seria w interpretacji Mateusza Błażkowa zawiera również inne opowieści, z których dowiemy się o najważniejszych, godnych upamiętnienia wydarzeniach historycznych, między innymi odcinki o Zamku Królewskim, Królikarni czy kościele św. Anny.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY