Pomnik Fryderyka Chopina. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Pomnik Fryderyka Chopina. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
4,8 MB
Czas:
5 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Pomnik Fryderyka Chopina to jeden z najsłynniejszych postumentów w stolicy. Turyści zazwyczaj nie wiedzą, kto go zaprojektował i jaka jest jego symbolika. O tym wszystkim można dowiedzieć się, sięgając po jeden z odcinków cyklu mini-przewodników autorstwa ewy Chęci. Seria „szlakiem warszawskich zabytków” to wygodny sposób na poznanie najbardziej interesujących atrakcji turystycznych miasta, doskonała metoda planowania i rozwiązanie dla tych, którzy, spacerując ulicami miasta, chcieliby jednocześnie słuchać rzetelnych, przygotowanych ze znawstwem wiadomości. Autorka, doświadczona przewodniczka, wybrała miejsca symboliczne, jak choćby Łazienki z pomnikiem Chopina, ale omówiła też w swoim wirtualnym przewodniku miejsca użyteczności publicznej, poszczególne arterie, place, muzea czy cmentarze. Każdy znajdzie w tej serii coś dla siebie, każdy będzie mógł wybierać wedle uznania i czasu, jakim dysponuje na zwiedzanie. Wersja audio to wygodna, nowoczesna forma, którą turyści coraz bardziej doceniają. Niniejsza seria dostępna jest w znakomitym wykonaniu Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY