Pozory mylą - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Pozory mylą

audiobook
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-922851-6-8
Język:
Polski
Data wydania:
Maj 2019
Rozmiar pliku:
87 MB
Czas:
47 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
14,98
Cena w punktach Virtualo:
1498 pkt.

Pozory mylą

Audio dawka mp3. Dłuższe i krótsze opowieści o różnej treści. Trochę muzyki, trochę publicystyki. Ot, zwyczajne i miejmy nadzieję, że życiowe.  Jest tu nieudany wynajem mieszkania, cezar na licytacji dłużnika, nieudana próba samobójcza, woda sodowa niektórych ludzi u władzy, emerytalne przesądy, wspomnienie chrześcijanina, który pochował przyjaciela muzułmanina, lodowiec, który odkrył pewną tajemnicę, a także wizyta w Kaplicy Sykstyńskiej gdy wejście jest gratis i próba porozumienia się na wieży Eiffla i w realiach powietrznych. Do tego kilka kawałków muzycznych.

Spis treści

 1. Pozory mylą 2,15 min

 2. Narzeczony pod lodowcem 1,20 min

 3. Cito transeunt (muz) 3,15 min

 4. Ave cezar? Ave poduszka! 0,47 min

 5. Dr Blank Golden Gate i śmiech na wyspie Utoya 4,01 min

 6. Phantom pain (muz) 1,41 min

 7. Inter alia (muz) 3,35 min

 8. Nie lekceważ wierzycieli. Płać 1,49 min

 9. Inskrypcja w Melitenie 0,59 min

 10. Kaplica Sykstyńska - free entrance 2,16 min

 11. Parter, zerówka i ZUS 4,49 min

 12. Vip zone, czyli szkodliwa woda sodowa 2,42 min

 13. Wieża Eiffle'a 2 poziom 3,49 min

 14. Dziwny koniec ZSRR 2,40 min

 15. Pako, spotkaj się ze mną 0,50 min

 16. Terrena inhabitatio (muz) 2,26 min

 17. Powietrze, czyli co ? 2,29 min

 18. Zbiegi okoliczności 1,04 min

 19. Suscepit me (muz) 3,55 min

 

 

Razem 48,70 min,

w tym 15 min muz

BESTSELLERY