Przy stolikach na Francuskiej - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Przy stolikach na Francuskiej - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
32,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
195 MB
Czas:
3 godz. 33 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
32,90
Cena w punktach Virtualo:
3290 pkt.

Pełny opis

Osobistości polskiej kultury i sztuki, klimatyczne miejsca w Warszawie, Olsztynie, Berlinie i Wiedniu oraz mnóstwo anegdot, zabawnych wydarzeń i opowieści o czasach, na które przypadły „ostatnie lata warszawskiej cyganerii”. Warszawska Saska Kępa w anegdocie.

„Przy stolikach na Francuskiej” to historie, w których pojawiają się Stanisław Soyka, Jerzy Gruza i Agnieszka Osiecka. Autor przywołuje zabawne zdarzenia, malując niezwykły obraz polskiej kultury tamtego okresu. Ludzie, których dotyczą te historie to znajomi i przyjaciele Samselskiego, który opowiada o nich z sympatią, ale nie wybiela ich i nie koloryzuje. Ot, przywołuje kawiarniane spotkania, w trakcie których powstały najbardziej znane teksty i pomysły wykorzystane w twórczości wspomnianych osób. Warto posłuchać, jeśli chcemy przenieść się w czasie do lat 70., poznać kulisy życia towarzyskiego znanych postaci lub po prostu miło spędzić czas przy kawiarnianym stoliku na Saskiej Kępie.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY