Przy wileńskim stole - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
582 MB
Czas:
10 godz. 36 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Wspaniała wspomnieniowa publikacja w wersji audio. Autorka opowiada o mieście i jego mieszkańcach na podstawie rozmów z osobami, które z Wileńszczyzny pochodzą. Na swoich rozmówców wybrała niezwykłych twórców, między innymi Ryszarda Kapuścińskiego, Czesława Niemena, Tadeusza Konwickiego. Słuchając o dzieciństwie i młodości znanych twórców, wchodzimy z nimi ponownie do świata, którego już nie ma, który nieodwołalnie przeminął, ale do którego zarówno oni, jak i Barbara Hołub powracają z sentymentem i czułością. Szczere, pełne nieznanych dotąd szczegółów z życia artystów wyznania składają się na ten niezwykły wileński pejzaż. Publikacja jest niezwykła również z innego powodu: autorka przywołuje – zgodnie z tytułem – przepisy kulinarne na potrawy charakterystyczne dla kuchni wileńskiej. Owe receptury pochodzą ze starych książek kucharskich i kalendarzy dla gospodyń domowych. Audiobook, którego z przyjemnością wysłuchają osoby same mające związki z opisywanym regionem, ale również Ci, którzy nigdy na Wileńszczyźnie nie byli, a pragną poczuć niezwykły klimat przedwojennych kresów wschodnich w towarzystwie wspaniałych przewodników. „Przy wileńskim stole” ukazało się w interpretacji Blanki Kutyłowskiej i Ksawerego Jasieńskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY