Facebook - konwersja

Przygody Piotrusia Pana - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
0,85

Przygody Piotrusia Pana - audiobook

Nie ma nic lepszego, niż dobrze opowiedziane historie. A jeśli opowiadają je znakomici aktorzy i towarzyszą temu opowiadaniu rytmiczne, wesołe piosenki, to znak, że właśnie słuchamy słuchowiska.

Wystarczy włączyć, przymknąć oczy i już możemy ruszać w sentymentalną podróż do najmilszych chwil dzieciństwa. To zadziwiające, jak wiele dorośli dziś słuchacze pamiętają z „Przygód Piotrusia Pana”.

 

Obsada: Mieczysław Hryniewicz (Piotruś Pan) Hanna Balińska (Matka) Elżbieta Kmiecińska (Wanda) Alicja Rojek (Janek) Jadwiga Lubicz (Michał) Jolanta Russek (Wróżka) Andrzej Stockinger (Kapitan Hak) Czesław Mroczek (Pirat I) Janusz Zakrzeński (Pirat II) Józef Nalberczak (Pirat III) Tadeusz Bartosik (Krokodyl) Ilona Kuśmierska (Tygrysia Lilia) Witold Kałuski (Wódz)
Muzyka - Mieczysław Janicz
Dyrygent - Mieczysław Janicz

Kategoria: Bajki
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 79 MB

BESTSELLERY

Kategorie: