Radiowy Teatr Sensacji - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
95 MB
Czas:
1 godz. 44 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Radiowy Teatr Sensacji i druga część kolekcji Audiobook zawiera nagranie sześciu słuchowisk kryminalnych. Najlepsze do słuchania w półmroku. 1 . Siła hazardowego nałogu jest naprawdę wielka. Można wpakować się w poważne tarapaty. Czy bohater tego słuchowiska skorzysta z „Ostrzeżenia” ? 2. Niektórym się udaje, ale jedynie.... w powieściach. Czy możliwy jest napad stulecia? Bohaterowie słuchowiska „Powódź” postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić swoje życie dzięki pieniądzom uzyskanym z napadu. 3. Afera hazardowa w słuchowisku „Jurek C. czyli dojście” zaskakująco przypomina afery szykowane potem przez życie. Scenariusz został sprytnie zrealizowany przez życie. 4. Bohater słuchowiska „Szalony Dzień” po prostu zaspał do pracy. Niby nic, a jednak nawet tak mało wydawałoby się znaczące wydarzenie może czasem zmienić wszystko w istny koszmar. 5.„Honor Oficera” – to jedno ze słuchowisk cyklu o Morawskim i Kotowskim, dzisiaj funkcjonariuszach Urzędu Ochrony Państwa. W tej opowieści widać, że pojęcie honoru jest nieobce także byłym SB-kom, choć zasady, którymi się na co dzień kierują nie zawsze pasują do nowej rzeczywistości. 6. Bohater tej historii - chociaż drogi mu nie przebiega czarny kot - trafia do więzienia, gdzie jest poddawany naciskom nie tylko prokuratury, ale też byłych wspólników. Czy „Piątek 13-tego” może się dobrze skończyć?

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY