Rondo de Gaulle'a. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6794-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,5 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Jedno z najbardziej charakterystycznych – dzięki słynnej palmie Joanny Rajkowskiej – miejsc w stolicy. Ewa Chęć nie pominęła w swoim wirtualnym przewodniku również Ronda de Gaulle'a – miejsca, w którym krzyżują się ważne ulice i wokół którego znajduje się kilka ważnych budowli i instytucji Warszawy. Dzięki wygodnej i nowoczesnej formie przewodnika, słuchacze mogą poznawać Warszawę, nie rezygnując z fachowej wiedzy, ale samemu decydując, co chcieliby zobaczyć i w jakiej kolejności. Wystarczy zaplanować spacer, włączyć w przenośnym odtwarzaczu nagrania autorstwa doświadczonej przewodniczki i już, można zwiedzać centrum Warszawy. Plusem prezentowanej serii jest również jej niezwykła aktualności. Oprócz klasycznych atrakcji turystycznych autorka zadbała o to, aby omówić również nowe miejsca, które turyści chętnie odwiedzają. Rondo de Gaulle'a robi na przybyszach wrażenie, bo to jedno z najprzestronniejszych miejsc w stolicy – sporo się tu dzieje, a okoliczna architektura to kawałek niezwykłej historii. Warto przyjrzeć się poszczególnym budynkom i posłuchać, co kryje się za ich tajemniczymi fasadami.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY