Rynek Nowego Miasta. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6770-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,4 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Wspaniały, pełen niepowtarzalnego klimatu plac, który warto odwiedzić, będąc w Warszawie. Rynek Nowego Miasta to jedna z propozycji z wirtualnego przewodnika po najciekawszych miejscach i obiektach stolicy. Ewa Chęć przygotowała w sumie kilkadziesiąt odcinków, z których każdy traktuje o jednym miejscu wartym obejrzenia. To opinia nie tylko autorki, która jest doświadczoną przewodniczką, ale również tysięcy turystów, którzy co roku odwiedzają Warszawę. Rynek Nowego Miasta to obok Placu Piłsudskiego, Placu Trzech Krzyży czy Placu Zbawiciela, jedno z miejsc, które jest znakomitym wyborem, gdy chcemy wybrać się na spacer i podziwiać, jak znakomicie w stolicy łączy się historia miasta z codziennością. Autorka cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” opowiada krótko, jednak w niezwykle interesujący sposób o budynkach, które znajdują się przy Rynku, o sąsiadujących z tym miejscem ulicach i stylach architektonicznych, jakie możemy podziwiać, patrząc na piękne kamienice. Wygodny przewodnik można wykorzystać zawsze, gdy chcemy dowiedzieć się czegoś o odwiedzanych w Warszawie miejscach. Jego forma umożliwia również odtwarzanie w trakcie samego zwiedzania.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY