Rynek Starego Miasta. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Rynek Starego Miasta. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6768-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,3 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Miejsce, które dla wielu turystów jest punktem obowiązkowym w trakcie zwiedzania Warszawy. Rzeczywiście, warto odwiedzić Rynek Starego Miasta. To miejsce, w którym podróżni w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach znajdą coś dla siebie. Piękna architektura, stylowe kamieniczki i charakterystyczne dla stolicy budowle, a przy tym niezwykły klimat, który można poczuć tylko w tym miejscu. Ewa Chęć, autorka przewodnika audio, postanowiła poświecić Rynkowi Starego Miasta jeden z odcinków swojej publikacji. Opowiada, co można zobaczyć, na co warto zwrócić uwagę i jakie atrakcje czekają na tych, którzy postanowią się zatrzymać przy Rynku na nieco dłużej. To wygodna, nowoczesna forma, która turyści chętnie wykorzystują nie tylko podczas samego zwiedzania, ale również w trakcie planowania pobytu. Krótkie, ale treściwe opisy pozwalają na szybki wybór miejsc, które chcielibyśmy zobaczyć. W cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” znalazło się wiele odsłon dla tych, którzy lubią tradycyjne zwiedzanie: zabytki, architektura, opowieści historyczne. Ale niekwestionowaną zaletą tego wirtualnego przewodnika jest wskazanie przez autorkę również nowych punktów na mapie Warszawy – miejsc charakterystycznych dla rozwoju i dynamiki, z którą stolica Polski jest utożsamiana.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY