Sekretna herbaciarnia - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-803-1484-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
552 MB
Czas:
10 godz. 3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pełna uroku, przesycona aromatem herbaty i smakiem ciasteczek opowieść o sile prawdziwej damskiej przyjaźni.

Charyzmatyczna dziennikarka Charlotte podjęła się wyszukania najlepszych herbaciarni Wielkiej Brytanii. Wie, że herbaciarnia Nadmorska to wyjątkowe miejsce, ale czy powinna podzielić się tym odkryciem z czytelnikami?
Kathryn, samotna matka, dla której Nadmorska jest jedynym schronieniem, przekonuje Charlie, by nie umieszczała tej herbaciarni w swoim artykule, a w zamian obiecuje jej pomoc w poszukiwaniach. Wraz z inną stałą klientką, Seraphine, francuską au pair pasjonującą się wypiekami, podróżują po kraju, odkrywając urocze zakątki i prawdziwe perełki. Żadna z kobiet nie przeczuwa, że te podróże pozwolą im odkryć coś jeszcze.

Vanessa Greene – brytyjska powieściopisarka. Na jej idealny weekend składają się czekoladowe muffinki, przyjaciele i, oczywiście, filiżanka doskonałej herbaty. Pierwsza powieść Vanessy Greene, Klub porcelanowej filiżanki, zebrała entuzjastyczne recenzje i podbiła serca czytelniczek.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY