Sinobrody - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-272-6489-3
Język:
Polski
Data wydania:
28 listopada 2018
Rozmiar pliku:
13 MB
Czas:
14 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
16,90
Cena w punktach Virtualo:
1690 pkt.

Pełny opis

Słynna baśń Charles’a Perraulta, opowiadająca o starym, zamożnym szlachcicu, który dopuszczał się zbrodni. Tytułowy Sinobrody był wielokrotnie żonaty. Jego małżonki znikały kolejno w niewyjaśnionych okolicznościach. Ostatnia z jego żon została uratowana przez swoich braci, którzy zabili Sinobrodego. Wychodzi na jaw, że szlachcic ma na swoim sumieniu liczne morderstwa – jak jego przodkowie. Kolor jego brody symbolizował zepsucie i zbrodnie, których się dopuścił. Prawdopodobnie postać Sinobrodego nawiązuje do autentycznej osoby – francuskiego arystokraty Gilles’a de Rais, który został stracony za liczne morderstwa, w tym popełniane na dzieciach.

BESTSELLERY