Skandaliczna historia motoryzacji - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
52,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
555 MB
Czas:
10 godz. 6 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Znakomita pozycji dla wszystkich fanów motoryzacji.

Jedyna taka opowieść. Dziennikarz motoryzacyjny Jacek Balkan, bez skrupułów zdradza największe motoryzacyjne tajemnice! Jak do tej pory nikt nie odważył się napisać tak otwarcie i szczegółowo o historii motoryzacji, ujawniając skrzętnie skrywane dowody największych koncernów samochodowych na oszukiwanie, zarabianie na naiwności kierowców, dorabianie się kosztem parametrów technicznych. Dwadzieścia wyjątkowych historii wyjaśni m.in., dlaczego po naszych drogach nie jeżdżą auta elektryczne, co wspólnego ma General Motors ze zniknięciem tramwajów w USA... Pieniądz rządzi tą dziedziną gospodarki i od lat nie jest inaczej. Zapnij pasy, bo zaczyna się jazda, o jakiej ci się nie śniło....

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY