Ślicznotka - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
26,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Tłumacz:
ISBN:
978-83-01-17057-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2012
Rozmiar pliku:
386 MB
Czas:
11 godz. 11 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Produkt niedostępny

Pełny opis

Nocne życie Indii w bestsellerowej opowieści Soni Faleiro tym razem w formacie MP3!

To nie bollywoodzki sen – to relacja, która obnaża blaski i cienie życia prostytutek i tancerek erotycznych jednej z największych metropolii świata.

Namiętność i przemoc na tle ognistych barw, wśród odurzających zapachów, w obliczu olbrzymich kontrastów, niesprawiedliwości i walki o przetrwanie za wszelką cenę – oto realia nocnego życia Bombaju.

Faleiro, potomkini portugalskich kolonizatorów z prowincji Goa, na podstawie ponad 5-letniej obserwacji nocnego życia Bombaju, odsłania kolejną, nieznaną stronę Indii. Przenika do „półświatka” i rejestruje tamtejszy night-life, którego wnikliwym zapisem jest bestsellerowa i wielokrotnie nagradzana Ślicznotka.

To opowieść nie tylko o bombajskim „półświatku”, ale też o wielokulturowości, wieloetniczności i skrajnie zhierarchizowanym kastowym społeczeństwie indyjskim.

Pewnego dnia zadzwonił do mnie alfons, prawdziwe bydlę. "Wpadnij zobaczyć moją nową maal, laskę - powiedział. Odpowiedziałem, że w porządku i kupiłem flaszkę whisky. W jego kawalerce w Mira Road było brudno jak w chlewie. A w środku leżała rozwalona na łóżku może dwunasto- lub trzynastoletnia dziewczyna. Chuda jak szczapa, jakby ktoś ją głodził. Ani grama gośt, ciała. Wyjąłem portfel, wyciągnąłem 200 rupii i rzuciłem na łóżko. Potem wyszedłem. Co taka mała ma robić? Najpierw prostytucja, a potem w wieku szesnastu lat zostanie tancerką w barze. Potem pojedzie do Dubaju tańczyć dla gangsterów i szejków. I żeby się z nimi pieprzyć. Złapie HIV. Tak to jest. A na koniec jej krótkiej kariery, co z niej zostaje? Nawet jeśli ją zechcesz pokochać, nie pozwoli ci na to. Gdybyś ofiarował jej wszystko - samochód, ubrania, kablówkę - i tak nie zostanie z tobą. Nie umie, bo nie jest już człowiekiem. Tylko duchem, cieniem.

(Fragment książki)

Spis treści

CZĘŚĆ I: STYCZEŃ 2005

 

Rozdział 1 CZEKAM NA WYZWANIE! KAŻDY FACET, O KAŻDEJ PORZE

Rozdział 2 MANOHAR CHCIAŁ, ŻEBYM ZOSTAŁA MODELKĄ I MóWIŁ, ŻE JESTEM PIKNA

Rozdział 3 ZADANIE TANCERKI, TO OKRAŚĆ I OSZUKAĆ KLIENTA

Rozdział 4 MOJA MATKA JEST GRUBA. I BARDZO, BARDZO PROSTA

Rozdział 5 CHCĘ GRAĆ GŁÓWNĄ ROLĘ, JAAR, MOJA DROGA. NIE JAKĄŚ DRUGOPLANOWĄ

Rozdział 6 WARTO LEŻEĆ W CZYICHŚ OBJĘCIACH, NAWET JEŚLI SĄ TO RAMIONA ZŁODZIEJA

Rozdział 7 JA TEŻ CIĘ KOCHAM, DŹANU!

Rozdział 8 OBEDRĘ CIĘ ZE SKÓRY I RZUCĘ PSOM NA POŻARCIE!

Rozdział 9 NAJSZCZĘŚLIWSZA DZIEWCZYNA NA ŚWIECIE

Rozdział 10 JEŚLI UPADNĘ, CZY KTOŚ PODA MI POMOCNĄ DŁOŃ?

Rozdział 11 SPRZEDAJĘ ARBUZY. ARBUZY I ZEGARKI

 

CZĘŚĆ II: WRZESIEŃ 2005

 

Rozdział 1 JAK SIĘ CZUJESZ NA BEZROBOCIU?

Rozdział 2 WSZYSCY PIJĄ! WSZYSCY BIJĄ!

Rozdział 3 W RAZIE CZEGO UCIEKAJ, TAK JAK SITA POWINNA BYŁA UCIEC OD RAWANY!

Rozdział 4 POKAZYWALI MI, POKAZYWALI MI PRZEZ CAłĄ NOC

Rozdział 5 ODEJDŹ. ZAPOMNIJ. ZOSTAW MNIE W SPOKOJU

Rozdział 6 KIEDY TE RANDI WYJADĄ, ICH ĆAMRI, SKÓRY BĘDĄ NALEŻEĆ DO MNIE

Rozdział 7 POWIEDZ, WIDZISZ STRACH W MOICH OCZACH?

 

Podziękowania

BESTSELLERY