Stadion Narodowy. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6786-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,7 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Stadion Narodowy to miejsce rozpoznawalne nie tylko dla fanów sportu. Od kiedy został zbudowany na mistrzostwa w 2012 roku, odbywają się tu mecze, ale również koncerty, targi i spotkania z ważnymi osobistościami. To ogromny kompleks, jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Europie. Ewa Chęć uznała, że wielu turystów zechce posłuchać o Stadionie Narodowym, zwiedzając Warszawę. Warto zobaczyć stadion nie tylko w czasie ważnych wydarzeń, ale również zwiedzić go z profesjonalnym przewodnikiem, dowiadując się istotnych informacji na temat samego powstania i zaplecza technicznego, niezbędnego w obecnych czasach na tak ważnym obiekcie. Ale Stadion Narodowy to tylko jedna z nietypowych odsłon przewodnika w wersji audio, który Ewa Chęć przygotowała w serii „Szlakiem warszawskich zabytków”. Co odwiedzający, którzy liczą na poznanie nowego oblicza stolicy, mogą również sięgnąć po odcinki takie jak Centrum Nauki Kopernik, Muzeum powstania warszawskiego czy Wieżowce w Śródmieściu. To świeże spojrzenie na miasto, które każdemu jest w stanie zaoferować interesujące go atrakcje.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY