Stare Miasto. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6763-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,9 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

„Szlakiem warszawskich zabytków” to cykl nagrań, które zostały przygotowane przez doświadczoną przewodniczkę. Ewa Chęć opracowała informacje, które nie tylko pomogą podjąć decyzję o tym, co i gdzie w warszawie zobaczyć, ale również okażą się świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą przemieszczać się w dużej grupie i zdawać się na zorganizowane zwiedzanie. Dzięki temu, że odcinki są krótkie, a każdy dotyczy innego miejsca, słuchacze sami mogą ułożyć swoją wymarzoną trasę spaceru po Warszawie. Wiele osób na pewno trafi na Stare Miasto, bo to niezwykle popularne, ale godne polecenia miejsce. Są tu zabytki, wspaniała architektura, ale to tutaj toczy się turystyczne życie miasta. Autorka w kilkuminutowym nagraniu omówiła to, co można na Starym Mieście zobaczyć, podpowiedziała, na co zwrócić uwagę, przyglądając się poszczególnym budynkom i jakie interesujące miejsca znajdują się w pobliżu. Polecamy również sięgnięcie po odsłony dotyczące Placu Zamkowego, Pałacu Prezydenckiego, Kolumny Zygmunta czy Zamku Królewskiego. Wszystkie odcinki serii przeczytał Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY