Szkolne przygody Pimpusia Sadełko - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
14,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
26 MB
Czas:
29 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Bajka dla dzieci Dla pierwszoklasistów, dla małych i dużych miłośników kotów i dla tych wszystkich którzy pamiętają tę niezwykłą książkę z dawnych lat. Wspaniała adaptacja jednej z najpopularniejszych opowieści autorstwa Marii Konopnickiej o sympatycznym Pipmusiu Sadełko, który właśnie rozpoczął naukę w szkole. Co go czeka? Czy spodoba mu się to miejsce i nowi koledzy? Przekonają się wszyscy ci, którzy sięgną po audiobook.

Pełna przygód, znakomitego humoru i przede wszystkim – opowiedziana znakomita polszczyzną historia w prezentowanym wydaniu zachwyci tych, którzy wcześniej mieli okazję się z nią zapoznać i tych, którzy jeszcze nie poznali Pimpusia i jego przygód. Audiobook pomoże oswoić się z myślą o pierwszych dniach w szkole, ale z pewnością spodoba się również tych, którzy nie mają przed sobą tego przejmującego okresu w życiu. To po prostu wesoła historia, która w formie audiobooka stanowi pół godziny zabawy w klasycznym wydaniu według znakomitej autorki.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY