Sztuka kochania według dziewczyn - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Tłumacz:
ISBN:
978-83-947-6190-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
144 MB
Czas:
1 godz. 18 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Owidiusz szepnął słówko jednej z nas, a wieści się rozniosły, że jego poemat o miłości idzie z duchem czasu.

„Sztuka kochania...” Owidiusza to frywolny poemat erotyczny, przełożony swobodnie i bardzo dowcipnie przez Juliana Ejsmonda. To jeden z najbardziej aktualnych i uniwersalnych tekstów o miłości.

Jak znaleźć, zdobyć i zachować miłość? Jakich użyć sposobów, żeby zdobyć tę, o której się marzy? Czy faktycznie jest tak, że uczucia niezależnie od epoki są te same, a zmieniają się jedynie sposoby ich wyrażania?

"Sztuka kochania według dziewczyn” to historia o nas samych, o naszych uczuciach, o naszym zakochaniu, szczęściu, rozpaczy. To lustro każdego człowieka niezależnie od wieku. Jest próbą odpowiedzi na powyższe pytania, ale przede wszystkim pretekstem do rozpoczęcia dyskusji na ten temat, do miłosnych wspomnień, a być może dla kogoś okażę się inspiracją do wykonania tego pierwszego kroku, bo jak wiadomo „do zakochania jeden krok..."

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY