Task Force 50 - Operacja SledgeHammer - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
100 B
Czas:
4 godz. 42 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Znakomity audiobook, lektura dla miłośników prawdziwych historii i przenikania w szeregi specjalistów. Słuchając „Task Force 50 - Operacja SledgeHammer” możemy dowiedzieć się, jak wygląda przygotowana i przeprowadzona przez elitarną jednostkę wojskową do zadań specjalnych militarna akcja. Autor nie opiera się na swoim wyobrażeniu. Jarosław Rybak od lat zajmuje się tym tematem, można śmiało powiedzieć, że przyjaźni się z komandosami, którzy opowiedzieli mu tym razem o operacji SledgeHammer. Trudna, niebezpieczna i wymagająca niezwykłych umiejętności akcja, od początku do końca prowadzona spektakularnie, bez marginesu pozostawionego na błędu i uchybienia. Opowieść trzyma w napięciu i ujawnia kulisy działalności Task Force-50, polskiej jednostki sił specjalnych z Lublińca. O tym nagraniu śmiało można by powiedzieć, ze to literatura sensacyjna najwyższej próby. Można by – gdyby nie fakt, że Jarosław Rybak opowiada o prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w Afganistanie. Warto poznać tę historię; dużo mówi nie tylko o jednostkach specjalnych i samych żołnierzach, ale również o aktualnej sytuacji społeczno-politycznej w tamtej części świata.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY