The Problem of Cell 13 - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
53 MB
Czas:
58 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Opowiadanie The Problem of Cell 13 - Jacques Futrelle Audiobook czytany jest z pozycji więziennego strażnika. "Popatrz na mnie - mówi profesor van Dusen. - W jakiejkolwiek celi mnie zamkniesz, gdziekolwiek - ucieknę ubrany w cywilne ciuchy w ciągu tygodnia." Profesor jest też nazywany "Myślącą Maszyną", ponieważ uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. Logika jest jego pasją. Jest w stanie znaleźć rozwiązanie dla każdej zagadki, tak sądzi i podejmuje wyzwanie ucieczki z więzienia w tydzień... Audiobook przeznaczony do nauki języka angielskiego. ‘Lock me in any cell in any prison anywhere at any time, wearing only normal clothes and I’ll escape in a week.’ For Professor Van Dusen, otherwise known as ‘The Thinking Machine’, nothing is impossible. Logic is his passion. One hour later he finds himself locked up in Chisholm prison and has to use all his mental resources to find the solution to the problem.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY