Tristan and Isolde - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
43 MB
Czas:
47 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook do nauki języka angielskiego One of the great romances of the Middle Ages, Tristan and Isolde has inspired writers, poets, artists and musicians for centuries. After slaying a dragon and winning a tournament, the young prince Tristan wins the hand of beautiful Isolde for marriage to his uncle, King Mark. But on their journey back to Mark’s court, they drink a love potion that was intended for the king and his young bride. They instantly fall in love - a love that is impossible. Audiobook do nauki języka angielskiego Tristan i Izolda ukazuje historię miłości idealnej, niemożliwej do zrealizowania, utkanej z marzeń i tęsknot. Młodzi wypili napój miłosny, omyłkowo podany im przez służącą. Napój spowodował, iż zakochali się w sobie z nieprawdopodobną siłą. Izolda jest poślubiona królowi Markowi i wiąże ją obietnica zaślubin. Kochankowie spotykają się potajemnie. Żyją w ciągłym strachu, że ktoś ich przyłapie. Przeżycia bohaterów są nieprawdopodobnie silne, kochając cierpią jednocześnie, że nie mogą być razem. Przeznaczeniem tej miłości jest śmierć. Kochankowie zrozumieli, że inaczej nie będą sobie wierni. Trudno było bowiem ukryć to uczucie przed ludźmi. Wypili truciznę. Adaptacja dzieł literackich przybliża uczącym się nie tylko znajomość literatury, ale też poszerza umiejętności językowe. Słuchając, uczysz się wymowy, poszerzasz słownictwo, poprawiasz konwersację. Skuteczna i efektywna metoda nauki.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY