Ulica Chmielna. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6783-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,7 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Ulica Chmielna może się wydawać niepozorna. Ale kryje w sobie wiele niespodzianek. O wielu z nich opowiada w swoim znakomitym przewodniku Ewa Chęć. Seria „Szlakiem warszawskich zabytków” to kilkadziesiąt odcinków, z których każdy dotyczy innego ważnego lub ciekawego miejsca na turystycznej mapie stolicy. To nie tylko klasyczne ujęcie tematu. Oczywiście, autorka zadbała o to, aby w wirtualnym przewodniku znalazły się informacje o „żelaznych” pozycjach, które od lat stanowią wizytówkę miasta i które turyści niezmiennie wybierają podczas pobytu w Warszawie. Ale omówiła również kilka ulic – z ich historią, architekturą, atrakcjami. To rzetelne, nowe i bardzo wygodne opracowanie, które usatysfakcjonuje turystów o różnych gustach. Jest znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają wiele czasu i dla tych, którzy marzą, by samodzielnie zdecydować o trasie zwiedzania. Z tą serią nie muszą rezygnować z rzetelnych informacji ani wygody, jaką daje samodzielne zwiedzanie. Polecamy – oprócz opowieści o ulicy Chmielnej – również odcinki dotyczące Marszałkowskiej, Nowego Światu, Krakowskiego Przedmieścia. Wszystkie przeczytał Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY