Ulica Marszałkowska. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6796-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,8 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Ulica Marszałkowska – tę nazwę kojarzy niemal każdy Polak. To jedna z najsłynniejszych ulic współczesnej Warszawy. Co się przy niej mieści? Jak była budowana? Czy nadal pozostaje tak istotna w życiu warszawiaków? Na te i inne pytania odpowiada w swoim mini-przewodniku Ewa Chęć, wykwalifikowana przewodniczka, która ze znawstwem przedstawia najbardziej interesujące punkty stolicy i turystyczne trasy, które warto uwzględnić, wybierając się do Warszawy. To przewodnik w wersji audio – wygodna, nowoczesna forma, która pozwoli zaplanować pobyt. Wirtualny przewodnik z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” może nam również towarzyszyć podczas samego zwiedzania. To krótkie, ale rzetelne i bogate w informacje opowieści o miejscach takich jak Aleje Jerozolimskie, Królikarnia, Belweder, Stare Miasto. Profesjonalne opracowanie nie zawiedzie również tych, którzy niekoniecznie chcieliby skupiać się na historycznym aspekcie ważnych miejsc w Warszawie. Autorka omówiła także miejsca takie jak na przykład Centrum Nauki Kopernik – jedną z najpopularniejszych obecnie destynacji osób odwiedzających Warszawę.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY