Ulica Miodowa. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Ulica Miodowa. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6773-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1,9 MB
Czas:
2 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej interesujących ulic w centrum Warszawy. Przechadzając się Miodową, przejdziemy kolejno od Krakowskiego Przedmieścia, okrążymy Stare Miasto i dotrzemy do Placu Krasińskich. Ciekawa architektura – cała ulica została wpisana do rejestru zabytków, różnorodny charakter i przeznaczenie budynków i klimat Warszawy – oto, co czeka na turystów, którzy zdecydują się zawitać na Miodową. W cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” Ewa Chęć opowiedziała o tym niezwykłym miejscu, które często nie jest nawet wspominane w przewodnikach. Nie jest być może tak charakterystyczna jak Marszałkowska czy Aleje Jerozolimskie, natomiast dla miłośników historii i architektury będzie z pewnością nie lada gratką. Planując trasę wycieczki, możemy również sięgnąć po odcinki o atrakcjach, które znajdują się niedaleko, choćby Pałac Prezydencki, Krakowskie Przedmieście czy Stary Rynek i Zamek Królewski. Dzięki informacjom zawartym w nagraniu można nie tylko sprawnie i wygodnie ułożyć trasę wycieczki, ale również służyć naszym towarzyszom informacjami o tym, jakie historie kryją za fasadami odwiedzane i mijane miejsca.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY