Ulica Nowy Świat. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6782-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,5 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Będąc na Krakowskim Przedmieściu lub na ulicy Chmielnej, łatwo dotrzeć na Nowy Świat. To piękna ulica, na której można szybko docenić uroki stolicy. Wspaniała architektura towarzyszy tu tym, którzy lubią wypić kawę w kawiarnianym ogródku lub powoli przespacerować się w kierunku Rynku Starego Miasta. To piękne i godne uwagi miejsce, które może stanowić wytchnienie podczas intensywnego zwiedzania Warszawy. Z jakiegokolwiek powodu znajdziemy się jednak na Nowym Świecie, warto dowiedzieć się, co ma na temat tej ulicy do opowiedzenia profesjonalna przewodniczka. Jeden z odcinków znakomitego cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” to krótkie omówienie tego, co czeka nas na Nowym Świecie. Ewa Chęć przygotowała rzetelne, ale nieprzeładowane szczegółami omówienie tego, co od dekad zachwyca tu turystów i warszawiaków. Warto sięgnąć również po odcinki dotyczące innych charakterystycznych ulic stolicy, między innymi Marszałkowskiej, Alei Szucha, a także placów: Grzybowskiego, Zbawiciela czy Piłsudskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY