Unicestwienie - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
437 MB
Czas:
6 godz. 21 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pełna grozy opowieść, która stawia pytania o tożsamość, relacje z innymi i własne ograniczenia. Przeszłość nie jest jasna. Przyszłość – tym bardziej.

Jeff Vandermeer rozpoczyna nową trylogię. „Unicestwienie” to jej pierwsza odsłona, od niedawna także w wersji audio. To powieść, która przywodzi na myśl najlepsze historie science fiction, klasyczne książki, po które chętnie sięgają wciąż nowi czytelnicy i słuchacze i do których miłośnicy gatunku wracają. Ludzkość podejmuje tu próbę oswojenia nieznanego. Nie jest to próba postępu, raczej jedyny kierunek przetrwania. Przejmująca opowieść o tym, jak poprzez badanie gruntu pod nogami przed wykonaniem kolejnego kroku, poznajemy sami siebie. Znakomicie skonstruowana powieść, która trzyma w napięciu od pierwszych do ostatnich minut nagrania. Znakomita pozycja dla fanów fikcji naukowej i historii grozy oraz silnych, doskonale nakreślonych kobiecych bohaterek. Polecamy również kontynuację „Unicestwienia”, drugi tom planowanej trylogii: „Ujarzmienie”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY