Uniwersytet Warszawski. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Uniwersytet Warszawski. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6781-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,3 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Wiele warszawskich budynków oprócz tego, że pełni funkcje użyteczne, jest też przykładem pięknej architektury. Z pomocą profesjonalnej przewodniczki możemy dowiedzieć się nie tylko o stylach, w jakich powstały, ale również o okolicznościach ich zbudowania, osobach i wydarzeniach z nimi związanych i o tym, co dzieje się z nimi obecnie. Przykładem takiej budowli jest gmach Uniwersytetu Warszawskiego, o którym Ewa Chęć opowiedziała w jednym z odcinków swojego znakomitego cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Będąc w okolicach Krakowskiego Przedmieścia, warto zatrzymać się na chwilę, aby zobaczyć ten piękny budynek z charakterystyczną, rozpoznawalną nie tylko przez studentów bramą i posłuchać historii tego ważnego dla Warszawy budynku.

Dzięki wydaniu dźwiękowemu możemy wybrać się na fascynujący spacer ulicami Warszawy i sami zaplanować trasę, nie rezygnując z profesjonalnie opracowanych informacji. Polecamy także inne odsłony cyklu, dzięki którym usłyszeć można między innymi o Krakowskim Przedmieściu, Pałacu Prezydenckim czy Starym Mieście.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY