Whitney, którą znałem - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-638-8504-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
312 MB
Czas:
5 godz. 41 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Biografia niezwykłej artystki autorstwa jej wieloletniego przyjaciela.

Audiobook „Whitney, którą znałem” to historia piosenkarki przedstawiona przez człowieka, którego ona sama traktowała jak brata, ufała mu, zwierzała się i nie wstydziła się przed nim swoich słabości. Razem pracowali, byli sobie bliscy jak rodzina, w końcu to on wygłosił niezwykle wzruszającą mowę podczas pogrzebu zmarłej tragicznie artystki. W czasach, gdy w mediach pojawiały się kolejne sensacje na jej temat, Whitney miała wokół siebie tylko niewielkie grono przyjaciół, wśród nich był między innymi Bebe Winans.

W audiobooku usłyszymy o jej największych sukcesach, ale również szczere relacje o momentach, kiedy dopadało ją zwątpienie, a ciężkie przeżycia owocowały depresją i uzależnieniem od leków uspokajających. Historia, jaką opowiada słuchaczom Bebe Winans to dowód na to, że był przy Whitney w najtrudniejszych momentach i poznał ją świetnie, ponieważ sama artystka mu na to pozwoliła.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY