Wiara czyni cuda. Część 1 - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
140 MB
Czas:
2 godz. 32 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Ksiądz Ireneusz Łukanowski SAC (pallotyn), doktor teologii duchowości, dzieli się ze słuchaczami tym, czego sam był świadkiem, by ukazać jak wielkie cuda potrafi zdziałać Bóg w życiu człowieka. Zebrał świadectwa o nich, opatrzył komentarzami i rozważeniami, ubogacił wierszami Jolanty Wiśniewskiej, psalmami i modlitwami.

Audiobook zawiera świadectwa niezwykłych uzdrowień duchowych i fizycznych z życia ludzi, którzy w trudnych sytuacjach życiowych bezgranicznie zaufali Bogu, otwierając się na Jego wszechogarniające działania, a On przyszedł do nich z miłością i miłosierdziem, przemieniając ich życie.

We współczesnym świecie, oferującym całą gamę łatwych i przyjemnych sposobów osiągnięcia szczęścia, człowiek często się gubi, będąc nieświadomym wielu zagrożeń duchowych - szuka wtedy pomocy u wróżek, astrologów, radiestetów, numerologów, zajmuje się spirytyzmem, magią czy korzysta z usług uzdrowicieli (bioenergoterapia, akupunktura, akupresura, reiki, homeopatia, medycyna energetyczna). Niebezpieczne dla naszego życia duchowego może być również uprawianie wschodnich sztuk walki. Wiele osób beztrosko zajmuje się okultyzmem, wprowadzając również nieświadomie małe dzieci w niebezpieczny świat. O mechanizmie działania i skutkach niektórych z tych zagrożeń mówią świadectwa i rozważania.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY