Wielki strach - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0236-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
686 MB
Czas:
12 godz. 30 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Atur Salz, nauczyciel historii, stara się o posadę redaktora we Lwowie, do którego przyjechał, gdy wybuchła II wojna światowa. Salz radykalizuje swoje poglądy, dzięki czemu dostaje pracę, ale wraz z upływem czasu i obserwacją tego, co dzieje się wokół niego, ma coraz więcej wątpliwości dotyczących prądu politycznego, który uznał za właściwy.

Stryjkowski mówił o tej powieści i jej bohaterze, że to historia autobiograficzna, że przedstawił w „Wielkim strachu” własne wątpliwości i obawy dotyczące komunizmu, którego początkowo był zagorzałym zwolennikiem. Wojenne doświadczenia i tragiczne przeżycia zweryfikowały poglądy zarówno Stryjkowskiego i Salza. Od gorącego poparcia, jakie wyrażał dla idei jeszcze przed wojną do tytułowego wielkiego strachu, który zajrzał w oczy ludziom doświadczonym przez historię. Powieść uznano za niezwykle istotny głos w debacie o kwestiach żydowskich i przekonaniach komunistycznych weryfikowanych przez wielu w efekcie osobistych przeżyć.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY