Wieżowce w Śródmieściu. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6790-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,3 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Warszawa to niewątpliwie miasto, które ma do zaoferowania niezwykłą ofertę turystyczną. To metropolia, w której historia spotyka się z nowoczesnością.

Tradycyjne przewodniki po stolicy często nie uwzględniają nowszego oblicza miasta, które przecież tak dynamicznie się rozwija. Dlatego warto sięgnąć po nowoczesny, niezwykle aktualny przewodnik w wersji audio.

Doświadczona, wieloletnia przewodniczka przygotowała cykl „Szlakiem warszawskich zabytków”, który łączy w sobie rzetelne opracowanie, różnorodność tematów oraz wygodną formę użytkowania. Wśród wielu odcinków, w których autorka omówiła miejsca klasyczne, tradycyjne i od lat odwiedzane przez turystów, znalazły się również takie punkty, które mają szansę zainteresować przyjezdnych i pokazać jeszcze dobitniej, jak niezwykłym miastem jest współczesna Warszawa.

Tych, którzy liczą właśnie na to nowe, świeże, nowoczesne oblicze Warszawy, zachęcamy do sięgnięcia między innymi po odcinek Wieżowce w Śródmieściu – to krótkie, ale bogate w informacje omówienie budynków, które w ostatnich latach stanęły w ścisłym centrum Warszawy.

 

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY