Władca piorunów. Nikola Tesla i jego genialne wynalazki - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-5299-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1,1 GB
Czas:
19 godz. 51 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook „Władca piorunów” to adaptacja biografii wielkiego wizjonera i wynalazcy, Nikoli Tesli. Życie ekscentrycznego Serba to z pewnością materiał na niejedną publikację.

W audiobooku usłyszymy o wynalazkach, ponad 300 patentach i podróżach Tesli, jego ekscentrycznym stylu życia i zaangażowaniu w pracę. Mimo wielkiego materiału, jaki dostępny jest na temat wynalazków Tesli – był przecież, o czym nie wszyscy dziś pamiętają, pierwszym, który wymyślił dynamo rowerowe, radio czy silnik elektryczny – on sam wciąż pozostaje postacią uważaną za mroczną i owianą wieloma tajemnicami. Nie zabraknie też opowieści o tym, co Tesla miał jeszcze w planach i nad czym pracował, o jego fascynacjach związanych ze sterowaniem pogodą i bezprzewodowym przesyłem prądu. Pracował podobno nad wieloma wynalazkami, które jeszcze dziś, ponad 70 lat po jego śmierci wydają się snem wariata. Niezwykła historia, nie tylko dla miłośników techniki.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY