Woodward - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Woodward - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-945-1570-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,3 GB
Czas:
1 dzień 4 godz. 12 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
42,90
Cena w punktach Virtualo:
4290 pkt.

Pełny opis

W latach osiemdziesiątych, w północnej części Hammersmith, miała miejsce seria prób samobójczych, dokonanych przez nastoletnie dzieci. Żadna z nich nie zakończyła się śmiercią, za to każde z dzieci zapadło w śpiączkę. Po jakimś czasie, wszystkie trafiły do tego samego szpitala. Dopiero po dwóch latach śledztwa odkryto, że były pod opieką tego samego lekarza. Jak się okazało, wszystkie dzieci przed samobójstwem, wynajmowały wraz z rodzicami, tę samą willę pewnego starca.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY