Wyjątkowo długa linia - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0440-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
153 MB
Czas:
2 godz. 47 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Niezwykła publikacja teraz również w formie audiobooka. Mistrzyni reportażu, Hanna Krall, znana z tego, że nienachalnie opowiada ludzkie historie, oddając w pełni głos swoim bohaterom, stworzyła nieprzeciętny tekst, tym razem z perspektywy miejsca. Głównym bohaterem „Wyjątkowo długiej linii” jest kamienica przy ulicy Złotej w Lublinie. W audiobooku usłyszymy losy budynku i jego mieszkańców na przestrzeni lat. Historie opowiadane przez ludzi, którzy wprowadzali się i wyprowadzali uzupełnione o wszystko, co udało się autorce odnaleźć na temat kamienicy w prasie, archiwach, innych publikacjach. To wyjątkowy audiobook, w którym usłyszymy pozornie prostą opowieść i oczywistą refleksję, że ludzie przemijają, a miejsca trwają. Ale dopiero te konkretne przykłady, życiorysy, mury uświadomią nam, że tak jest w istocie. Po wysłuchaniu „Wyjątkowo długiej linii” nasuwa się też myśl, że to nie miejsca są wyjątkowe, ale ludzie, którzy je zasiedlają, że budynki to zazwyczaj tylko szare mury, a dopiero mieszkańcy wnoszą tam radość, emocje, tajemnice.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY