Wypominki - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Wypominki - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0213-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
430 MB
Czas:
7 godz. 50 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
22,90
Cena w punktach Virtualo:
2290 pkt.

Pełny opis

Audiobook z esejami Joanny Siedleckiej o charakterze biograficznym. Również tym razem autorka sięga po życiorysy pisarzy. Po świetnie przyjętych publikacjach na temat życia i twórczości Witolda Gombrowicza oraz losach pisarzy niepokornych, których władza ludowa prześladowała, Siedlecka stworzyła krótkie, zwarte, ale niezwykle bogate w informacje artykuły, w których przedstawia sylwetki pisarzy i poetów, którzy choć zapisali się na trwałe w historii polskiej literatury, zostają zapomniani lub tylko sporadycznie wspominani. W audiobooku usłyszymy niezwykłe historie, również wiele nowych faktów z życia nieżyjących już, takich literatów jak między innymi Stanisław Rembek, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Leopold Tyrmand, Ireneusz Iredyński, Brunon Schulz, Witkacy, Władysław Broniewski. Nagrania, w których Joanna Siedlecka za pośrednictwem lektorki, Blanki Kutyłowskiej, opowiada nie tylko o pisarzach i poetach, ale również nakreśla doskonale historyczne tło życia i twórczości tych postaci. Niezwykły audiobook dla miłośników literatury, interesujących biografii i tajemnic przeszłości. W wersji audio ukazał się również drugi tom zbioru wspomnień o polskich pisarzach „Wypominków ciąg dalszy”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY