Wyśpiewam Wam wszystko - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-927-8114-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
406 MB
Czas:
7 godz. 23 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Opublikowanie wspomnień umożliwiły Urszuli Dudziak pisane i gromadzone przez lata pamiętniki. Teraz artystka postanowiła sama owe wspomnienia przeczytać, efektem czego jest fantastyczny audiobook „Wyśpiewam Wam wszystko”. To biografia osobista i artystyczna, kawałek historii polskiego – i nie tylko polskiego – jazzu. Słuchając wspomnień Urszuli Dudziak usłyszymy o jej planach i marzeniach z dzieciństwa, o małżeństwie z Michałem Urbaniakiem, córkach i podróżach, również o 20 latach życia w Nowym Jorku. Nie zabraknie opowieści o wielkich muzykach, między innymi Milesie Daviesie, Stingu, Herbiem Hancocku. Pojawi się również osobista relacja o Jerzym Kosińskim, z którym łączyło ją uczucie. Audiobook autorstwa i w interpretacji samej autorki to portret niezwykle pogodnej, zakochanej w świecie, czerpiącej garściami z życia, ale przede wszystkim niezwykle energetycznej osoby, która zaraża dobrym humorem i pozytywną energią. Słuchając jej, nie sposób się nie uśmiechnąć.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY