Wyznania hieny. Jak to się robi w brukowcu - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
27,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0933-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
519 MB
Czas:
9 godz. 27 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Historie z pierwszych stron gazet, kulisy tych historii i ludzie, którzy bez zasad moralnych i skrupułów pokazywali prywatne życie celebrytów, polityków i innych „ryjów”, czyli osób znanych.

Piotr Mieśnik, przez kilka lat redaktor naczelny brukowca „Fakt”, bez skrępowania opowiada o działaniach dziennikarzy, fotoreporterów i informatorów, którzy w pogodni za sensacją śledzili znane osoby, robili im zdjęcia z ukrycia i publikowali kompromitujące materiały. Niezwykle szczera opowieść dziennikarza, który sam o sobie mówi „hiena” i który z rozbrajającą szczerością opowiada o tym wszystkim, w czym brał udział, co sam prowokował i z jakich powodów zrezygnował z tej posady. Nie zabraknie na nagraniu wulgaryzmów, opisów alkoholowych ekscesów i szokujących metod, jakie w brukowcach wykorzystuje się na co dzień. To mięsista literatura faktu, która demaskuje bezwzględny świat kolorowych gazet. Relacja z pierwszej ręki, obok której trudno przejść bez emocji.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY