Z notatnika stanu rzeczy - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Z notatnika stanu rzeczy - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0069-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
522 MB
Czas:
9 godz. 30 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1290 pkt.

Pełny opis

Audiobook „Z notatnika stanu rzeczy” jest kontynuacją publikacji Szczypiorskiego „Z notatnika stanu wojennego”. To zbiór prywatnych zapisków i refleksji Andrzeja Szczypiorskiego na tematy związane z wydarzeniami politycznymi, jakie miały w Polsce miejsce w pierwszej połowie lat 80. Oba audiobooki ukazały się w interpretacji Henryka Machalicy. Ten konkretny tom dotyczy lat 1983-85. Choć to intymne notatki, z początku bez intencji opublikowania, buduje się w nich ciekawy obraz inteligencji polskiej w dobie stanu wojennego i następujących po nim lat. Usłyszymy sporo o relacjach międzyludzkich, stosunku polskiej inteligencji do sytuacji politycznej, ale również o ciężkiej codzienności tamtego okresu. Wątki, jakie Szczypiorski poruszył w tej publikacji uważa za najważniejsze w całym swoim dorobku literackim. W wersji audio dostępne są również powieści Andrzeja Szczypiorskiego „Msza za miasto Arras”, „Początek” oraz „Noc, dzień i noc”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY