Z notatnika stanu wojennego - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Z notatnika stanu wojennego - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0070-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
428 MB
Czas:
7 godz. 48 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1290 pkt.

Pełny opis

To pierwsza część prywatnych zapisków Andrzeja Szczypiorskiego, które dotyczą sytuacji w Polsce na początku lat 80. Zarówno „Z notatnika stanu wojennego”, jak i kontynuacja: „Z notatnika stanu rzeczy” ukazały się w formie audio i są interpretowane przez Henryka Machalicę. Audiobook gromadzi nieco rozproszone, może nawet chaotyczne teksty, które Szczypiorski spisywał bez chęci opublikowania ich począwszy od 1981 roku, kiedy przebywał w więzieniu. Cześć przytaczanych fragmentów nagrania dotyczy stanu wojennego, część: lat po jego zakończeniu. Łączy je osobisty charakter spostrzeżeń, które łączą się w obraz politycznych i społecznych przemin będących preludium do transformacji ustrojowej. To przenikliwy obraz polskiej inteligencji tamtego okresu, ale przede wszystkim bardzo osobiste refleksje dotyczące poszczególnych osób, relacji międzyludzkich i psychiki samego autora. Audiobook to doskonały dokument tamtego okresu. W wersji audio dostępne są również powieści Andrzeja Szczypiorskiego „Msza za miasto Arras”, „Początek” oraz „Noc, dzień i noc”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY