Facebook - konwersja

Zabawa w podróż - audiobook

Wydawnictwo:
Rok wydania:
2018
Czas:
24 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
0,85
85 pkt
punktów Virtualo

Zabawa w podróż - audiobook

Każdy czasami marzy, żeby wybrać się w podróż. Również Wacek i Jacek. I to o nich właśnie jest ta historia.

Audiobook prezentuje klasyczne, znane i lubiane od lat słuchowisko na podstawie tekstu Jana Brzechwy. „Zabawa w podróż” to blisko pół godziny fantastycznej muzycznej przygody. Bohaterowie wyruszą przed siebie. Poznają pana konduktora, pana kapitana, smoka i spikera. A to nie koniec. Odkryją przede wszystkim radość z samego podróżowania i będą znakomicie się bawić.

Słuchowisko z pewnością przypadnie do gustu dzieciom, a dorosłych przeniesie do świata ich własnego dzieciństwa, bo to nagranie, które gościło już na antenie radiowej i niegdyś wydawane było na płytach gramofonowych. Wznowiono je dokładnie w takim kształcie, jaki wielu spośród nas pamięta sprzed kilkudziesięciu lat. Nowoczesna forma pozwoli odtworzyć je na współczesnych urządzeniach i zaprezentować milusińskim, którzy również lubią podróże, bajki i piosenki. Znakomici aktorzy, cudowna muzyka i opowieść autorstwa mistrza gatunku – samego Jana Brzechwy.

Kategoria: Bajki
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 44 MB

BESTSELLERY

Kategorie: