Zachowaj spokój - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Zachowaj spokój - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
32,70 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7885-243-8
Język:
Polski
Data wydania:
24 czerwca 2013
Rozmiar pliku:
755 MB
Czas:
13 godz. 43 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
32,70
Cena w punktach Virtualo:
3270 pkt.

Pełny opis

Audiobook „Zachowaj spokój” to najnowszy bestseller mistrza powieści grozy Harlana Cobena.

Autor znając perfekcyjnie zasady gatunku łączy ze sobą zaskakujące wątki, opisując w audiobooku rodzinne tajemnice i dramat zwykłych ludzi zaplątanych w historie, których nie potrafią zrozumieć.

Szesnastoletni Adam Baye popada w depresję po samobójstwie popełnionym przez jego kolegę z klasy. Zmartwieni stanem syna rodzice instalują na jego komputerze program szpiegowski, który pozwala im śledzić wszystkie ruchy chłopca w internecie. Któregoś dnia chłopak otrzymuje mrożącą krew w żyłach wiadomość każącą mu zachować milczenie w wiadomej sprawie.

Rodzice są pełni wątpliwości – czy ich dziecko jest jakoś zamieszane w sprawę śmierci drugiego chłopca?

Audiobook trzyma w napięciu do ostatniego słowa, a napięcie rośnie gdy okazuje się, że Adam może mieć również coś wspólnego z morderstwem popełnionym na przedmieściach Nowego Jorku … sprawą zaczyna interesować się FBI.

BESTSELLERY