Zalotnica niebieska - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0265-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
589 MB
Czas:
10 godz. 44 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook z niezwykle popularnym, wielokrotnie wznawianym tomem wspomnień o Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej autorstwa jej siostry i najbliższej przyjaciółki – Magdaleny Samozwaniec. Niezwykła opowieść o wyjątkowej, wrażliwej kobiecie, która marzyła i pisała o miłości i która miłości szukała całe życie i na każdym kroku. Audiobook jest zapisem intymnej relacji z osobistego życia poetki: od dzieciństwa w domu Kossaków, przez kolejne związki z mężczyznami, aż po trudny czas wojny. Słuchając „Zalotnicy niebieskiej” spotkamy znakomite osobistości dwudziestolecia wojennego, z jakim najpierw Kossakowie, a później sama Pawlikowska-Jasnorzewska nawiązywali kontakty i przyjaźnie. Opowieść Samozwaniec to również doskonała panorama epoki, jej życia towarzyskiego i kulturalnego. Nie jest to pomnik wystawiony poetce, ale opis jej życia i prawdziwego oblicza eterycznej, niezwykle utalentowanej kobiety, wybitnej przedstawicielki polskiej literatury przedstawiony oczami jej bliskich. Piękna opowieść siostry, niezwykle szczegółowa, ale mimo to subtelna i przekazana z uczuciem, jakiego próżno szukać o obcych biografów. Audiobook ukazał się w interpretacji Ewy Błaszczyk.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY