Zamek Królewski. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Zamek Królewski. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6766-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
4,5 MB
Czas:
5 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

O Zamku Królewskim w Warszawie przeciętny turysta wie tyle, że został zniszczony w czasie wojny, a później, wspólnymi siłami obywateli, odbudowany. Dziś to perełka stolicy, obowiązkowa pozycja na liście miejsc, które warto odwiedzić i którym warto przyjrzeć się bliżej, nawet jeśli nasz pobyt w Warszawie jest krótki. Ewa Chęć przygotowała opowieść o Zamku Królewskim, która pozwoli poznać historię tej niezwykłej budowli. To jeden z odcinków cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” - znakomitych przewodników w wersji audio, które pomogą wybrać interesujące destynacje, poznać architekturę, ważne wydarzenia i osoby związane z poszczególnymi miejscami. To znakomita okazja, aby udać się na spacer ulicami Warszawy, zapraszając przyjaciół lub rodzinę.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY