Zamek Ujazdowski. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,3 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Miejsce, w którym zarówno elementy historyczne, jak i te współczesne są równie ważne. Opowieści o Zamku Ujazdowskim nie mogło zabraknąć w znakomitym przewodniku audio, który przygotowała doświadczona przewodniczka Ewa Chęć. To wygodny, niezwykle bogaty w informacje cykl, który dla wygody użytkowników został podzielony na kilkadziesiąt nagrań. Każda odsłona dotyczy innego miejsca, budynku czy instytucji. Umożliwia to nie tylko szybki i sprawny rekonesans, ale i zaplanowanie trasy zwiedzania tak, by jak najlepiej wykorzystać czas, gdy jesteśmy w Warszawie krótko lub gdy interesują nas konkretne punkty – zlokalizowane niedaleko siebie lub gdy chcielibyśmy odbyć wycieczkę tematyczną. Dzięki nowoczesnej formie, możemy odtworzyć nagranie w dowolnym czasie, również podczas samego zwiedzania. Zamek Ujazdowski to miejsce, które warto odwiedzić nie tylko z uwagi na jego piękne usytuowanie i architekturę, ale również na obecne funkcje – mieści się tu między innymi Centrum Sztuki Współczesnej z niezwykłymi ekspozycjami. Wszystkie odcinki na potrzeby nagrań przeczytał Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY