Zbrojny pies, czyli zestaw plotek - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0316-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
644 MB
Czas:
11 godz. 44 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Zbiór wspomnień i anegdot Wielkiego Gawędziarza, jak zwykło się mawiać o Szymonie Kobylińskim. Grafik, historyk i satyryk, ale przede wszystkim dusza towarzystwa i człowiek, który pasjonująco potrafi opowiadać niemal o wszystkim i to długimi godzinami. Tym razem Kobyliński zabiera nas w międzywojnie, do czasów swojej młodości. W audiobooku usłyszymy opowieści o rodzinie autora, malarskich pasjach jego rodziców i jego samego, spotkamy osoby doskonale znane z historii i literatury, ale dowiemy się również o tych, którzy nie funkcjonowali w życiu społecznym, mało tego, pozostali zupełnie nieznani, ale wiążą się z nimi zabawne, wzruszające lub po prostu interesujące historyjki. Takie właśnie opowieści wypełniają „Zbrojnego psa, czyli zestaw plotek”. To doskonała rozrywka, prawdziwa gratka dla miłośników gawędziarskiego stylu i opowieści Szymona Kobylińskiego, który w nawet błahe opowieści potrafił wpleść nieco wiedzy, historii, a każda jego wypowiedź to dowód erudycji i klasy autora. Audiobook z tekstem Szymona Kobylińskiego czyta Ryszard Nadrowski.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY